MÖBLER / Bord / Blompiedestal 9255114
*
nr 925 5114
Blompiedestal
Kakelplattor, 50-tal, höjd: 91 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 november 2014
kl 20:30:13
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/11 09:49:37
1
600 kr
13/11 19:41:52
2
1.000 kr
15/11 16:30:39
3
800 kr
15/11 16:30:39
2
900 kr (Budbetjänt)
16/11 20:13:02
4
1.000 kr
16/11 20:13:02
2
1.000 kr (Budbetjänt)
16/11 20:15:24
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blompiedestal bord kakel kakelplattor
-
6155 Bord
björk, bemålad skiva. Bredd: 126 cm, djup: 86 cm, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:04
-
6153 Bord
Ek, 1880-tal. Bredd: 94 cm, djup: 46 cm, höjd: 70 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:43
-
5132 Fällbord
1800-tal, mahogny. Bredd: 73 cm, djup: 45 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:31
-
6220 Fällbord
England. Bredd: 69 cm. Djup: 69 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:41
-
5182 Klaffbord
1800-tal. Bredd: 54+ 2x46. Djup: 106 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:43
-
6055 Köksbänk
med knivställ, "Butier", flätad korg, hjul. Längd:..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:37
*
Blompiedestal
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 925 5114
Blompiedestal
Kakelplattor, 50-tal, höjd: 91 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 november 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
13/11 09:49:37 | 1 | 600 kr |
13/11 19:41:52 | 2 | 1.000 kr |
15/11 16:30:39 | 3 | 800 kr |
15/11 16:30:39 | 2 | 900 kr (Budbetjänt) |
16/11 20:13:02 | 4 | 1.000 kr |
16/11 20:13:02 | 2 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
16/11 20:15:24 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blompiedestal bord kakel kakelplattor
-
6155 Bord
björk, bemålad skiva. Bredd: 126 cm, djup: 86 cm, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:04 -
6153 Bord
Ek, 1880-tal. Bredd: 94 cm, djup: 46 cm, höjd: 70 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:43 -
5132 Fällbord
1800-tal, mahogny. Bredd: 73 cm, djup: 45 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:31
-
6220 Fällbord
England. Bredd: 69 cm. Djup: 69 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:41 -
5182 Klaffbord
1800-tal. Bredd: 54+ 2x46. Djup: 106 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:43 -
6055 Köksbänk
med knivställ, "Butier", flätad korg, hjul. Längd:..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:37